Kontakt

Korporacja Gospodarcza F-I Sp. z o.o.
ul. Artyleryjska 14
78-400 Szczecinek

NIP: 669-236-32-87
KRS: 0000195258

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Zarząd

Prezes zarządu:
Mateusz Michniewicz
tel. +48 505 084 250
mmichniewicz@fire.f-i.net.pl

Członek Zarządu, Dyr. ds. Finansowych
Aldona Michniewicz
tel. +48 502 020 969
amichniewicz@fire.f-i.net.pl

Prokurent:
Romuald Michniewicz
tel. +48 505 084 240
rmichniewicz@fire.f-i.net.pl

Dyrektor Spółki:
Ewa Szumerowicz
tel. +48 604 427 034
eszumerowicz@fire.f-i.net.pl

Administracja i księgowość

Aleksandra Kieda
tel. +48 94 3724533
akieda@fire.f-i.net.pl

Magdalena Wyszomirska-Śledź
tel. +48 94 3724533
mwyszmirska@fire.f-i.net.pl

Fire Service - Instalacje i Urządzenia Przeciwpożarowe

Projektowanie, montaż, konserwacje:
mgr inż. Mateusz Michniewicz
tel. +48 505 084 250
mmichniewicz@fire.f-i.net.pl

Marcin Kawka
tel. +48 798 408 478
mkawka@fire.f-i.net.pl

Specj. ds. sprzedaży i konserwacji sprzętu ppoż.:
Paweł Szczerba
tel. +48 696 463 129
pszczerba@fire.f-i.net.pl

Sklep i hurtownia BHP Automyjnia

Przedstawiciel handlowy:
Piotr Krupecki
tel. +48 512 103 491

Specj. ds. Sprzedaży art. BHP:
Renata Damrat
tel. +48 509 780 667
rdamrat@fire.f-i.net.pl

Pralnia Przemysłowa

Specj. ds. Obsługi Przemysłowej Pralni Wodnej:
tel. +48 517 866 323